Teknoloji

↓➜⇢➤🏹💘⏩ Bütün OK Emojileri ve İşaretleri

Dönüş işaretleri, bükülmüş oklar, kesikli oklar ve rüzgar yönü sembolleri dahil olmak üzere çeşitli yönlerdeki ok sembolleri.

Ok işaretleri bazen bir trafik işareti banzen de bir kalbe saplanmış ok işareti bazen de bir video da oynatma işaretli olarak hayatımızın bir çok noktasında karşımıza çıkmaktadır.

Aklınıza gelebilecek bütün OK emojileri ve OK işaretlerini aşağıdaki butonlara tıklayarak kopyalayıp istediğiniz yere yapıştır yaparak kullabilirsiniz.

OK Emojisi ve İşreti Kopyala

Ok işareti Tarihi

Oklar neredeyse baktığımız her yerde. Bilginin, insanların ve makinelerin hareketini belirler ve kontrol ederler. 1 Bununla birlikte, okun sembol olarak kullanımının dört yüz yıldan daha az olduğu düşünülmektedir. İlk harita ve diyagramlarda ok genellikle bir okçunun okunun nokta, şaft ve fletching ile tamamlanmış bir varyasyonu olarak gösteriliyordu.

Zamanla, ok gittikçe basitleşir ve orijinal okçunun okunun tanınabilir tek özelliği, baş için üçgen bir nokta olacak şekilde soyutlanır. Bu, uygulaması ve anlamı ne olursa olsun her okun en temel özelliği olarak varlığını sürdürür.

Yorum yap