Teknoloji

Güneş Emojisi ve Güneş İşareti🌞🔆🌣☀

🌞 Yüzlü Güneş Emoji Anlamı

Mayıs Güneşi gibi gülen yüzlü bir güneş. Genellikle, güneşin ısısını ve ışığını temsil eden, üçgen ışınları yayan, gülümseyen, çoğu zaman burunlu insan yüzü olan altın sarısı bir disk olarak tasvir edilmiştir.

Güneşi daha genel bir şekilde temsil etmek için kullanılabilir. Ayrıca güneşli, ılık veya sıcak havayı ve çeşitli olumlu ve mutlu (güneşli) duyguları temsil etmek için kullanılır.

Ayrıca bkz ☀️ Sun. 🔆 Parlak Düğme veya 🔅 Kısık Düğme ile karıştırılmamalıdır.

Apple, WhatsApp ve Facebook’un güneşlerinde insan yüzleri var. Twitter da dahil olmak üzere diğer platformlarda 🙂 Biraz Gülen Yüz gibi basit bir gülen yüz bulunur.

Microsoft’un gözleri daha önce kapalı görünüyordu, Facebook’un ifadesi 😁 Gülen Gözlerle Işınlayan Yüze benziyordu.

Sun with Face, 2010’da Unicode 6.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015’te Emoji 1.0’a eklendi.

☀️ Güneş Emoji Anlamı

Güneş, güneş sistemimizin merkezindeki yıldız. Genelde, güneşin ısısını ve ışığını temsil eden, sekiz üçgen ışın yayan altın sarısı bir disk olarak tasvir edilir.

Genellikle güneşli, sıcak veya sıcak havayı, ışığı, ısıyı, enerjiyi, yaşamı, uzay boşluğunu, astronomiyi ve çeşitli olumlu ve mutlu (güneşli) duyguları temsil etmek için kullanılır.

Ayrıca bkz. Yüzlü Güneş. 🔆 Parlak Düğme veya 🔅 Kısık Düğme ile karıştırılmamalıdır.

Google’ın güneşi bir zamanlar kırmızıydı, Samsung’un önceleri griydi. Unicode karakter adlarında siyah terimi için sözlüğe bakın.

Sun, 1993 yılında “Işınlı Kara Güneş” adı altında Unicode 1.1’in bir parçası olarak onaylandı ve 2015’te Emoji 1.0’a eklendi.

Güneş Emojileri ve Güneş Sembolleri Kopyala

Yorum yap