Teknoloji

2021’de Android Telefona Kurabileceğiniz En İyi Ses Düzenleyicileri

Akıllı telefonlar ve tabletler, hareket halindeyken ses kaydetmenize izin verir. Belki okulda bir sunum veya ders kaydetmek istiyorsunuz – Android bunu kolaylıkla yapmanıza izin veriyor. Aslında, birçok akıllı telefon çevrenizdeki sesi kaydedebilen bir kayıt cihazına önceden yüklenmiş olarak gelir. Ancak, Android kutusundan çıkmadığı bir şey de sesinizi düzenlemenin yoludur. Belki klipleri kesmek veya ses dilimlerini yeniden düzenlemek istersiniz.

Hatta ses parçalarını birbirine eklemek isteyebilirsiniz. Popüler görüşün aksine, bunu yapmak için tam gelişmiş bir bilgisayara ve ses kurulumuna ihtiyacınız yoktur, android için en iyi ses düzenleme uygulaması, hareket halindeyken tüm temel ve gelişmiş düzenlemelerinizi yapmanıza olanak tanır.

İlginizi Çekebilir: 2021’de iPhone ve iPad için En İyi Müzik Editörü Uygulamaları

Android için En İyi Ses Düzenleyiciler

Bu listeye dikkatimi çeken 6 tane android uygulamasını ekledim. Sizlerin de kullandığı ses düzenleciler varsa aşağıya yorum olarak ekleyebilirsiniz.

1) Voice Pro

Voice Pro, bu listedeki en zengin özellikli uygulamalardan biridir ve 100 farklı formatta ses kaydetmenize olanak tanır. Voice Pro, kaydettiğiniz ses dosyanızı almanıza ve mono veya stereo biçiminde kaydetmenize bile izin verir.

Bunun da ötesinde, kayıtlarınıza arka plan müziği ekleme, kayıtları karıştırma ve birleştirme, ses dosyalarını şifreleme ve çok daha fazlası için seçenekleriniz vardır. Bu uygulamada arama kaydı bile var. Buna ek olarak, Voice Pro ses dosyanızı alıp kırk farklı dilde metne kaydedebilir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak android için en iyi ses düzenleme uygulamasını edinin.

Ücret : 100₺

2) Music Editor

Sırada, uygun bir şekilde adlandırılmış Müzik Düzenleyicimiz var. Bu, bir dizi farklı uygulama için idealdir – bununla sesi düzenleyebilirsiniz – tıpkı bu uygulamaların çoğu gibi – veya MP3 kesici, Zil Sesi Oluşturucu, Şarkı Düzenleyici ve daha fazlası gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Ses Düzenleyici bölümü, muhtemelen uygulamanın en özellikli işlevidir ve sesi sıkıştırmak, sesi kesmek, sesi birleştirmek, dosya eklemek ve daha fazlası gibi şeyler yapmanıza olanak tanır.

Ücret: Bedava

3) WaveEditor

WaveEditor, ses kaydı ve düzenlemesi için başvurulan bir uygulamadır. WaveEditor ile ilgili gerçekten güzel şeylerden biri, WaveEditor ile kullanabileceğiniz çok sayıda dosya türü olmasıdır. WaveEditor ile yapabileceğiniz çok şey var – çok kanallı miksaj ve düzenleme, WAV veya MP3 kayıt formatları gibi özellikler ve hatta FFT, osiloskop, spektrogram vb. Düzenleme için görsel araçlar bulacaksınız.

Bu, USB mikrofon desteğiyle bile geliyor.

Ücret: Bedava

4) Audio Evolution Mobile Studio

Audio Evolution Mobile Studio birçok kişi tarafından sevilir ve gelen çoğu kullanıcı muhtemelen basit ve kullanımı kolay arayüzü nedeniyle onu sevecektir. Hepsi çok düzenli ve etrafta gezinmesi kolay. Bu uygulamada çok sayıda gelişmiş özellik de vardır – çok kanallı ses kaydı, temel ses bölme ve taşıma, kesme, kırpma ve hatta parçaları tamamen kaldırma yeteneği gibi ekleme eylemleriniz.

Audio Evolution Mobile Studio’nun harici donanım desteği bile vardır – yazılımı USB ses arabirimleriyle birlikte kullanmak istiyorsanız, bunu kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Ücret: Bedava

5) FL Studio Mobile

FL Studio Mobile, ses oluşturmak için harika bir uygulamadır. Bu zarif uygulama ile tamamen sıfırdan müzik oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda birçok temel ses düzenleme özelliğine de sahiptir, ancak buna ek olarak, müziğinizi düzenlemenin ve değiştirmenin birçok yolu vardır – koro, otomatik ducker, filtreler, gecikmeler, yankı ve çok daha fazlası için efektler vardır. Daha.

Önizleyebileceğiniz örneklerin yanı sıra oynayabileceğiniz bir dizi ön ayar vardır. Bu uygulama MIDI denetleyicileri ve MIDI dosyaları için bile desteğe sahiptir.

Ücret: Bedava

6) Lexis Audio Editor

Lexis Audio Editor, göz önünde bulundurmanız gereken başka bir yazılım parçasıdır. Bu, hızlı bir şekilde yapılması gereken bazı görevlerin üzerinden geçmenize yardımcı olacak temel bir ses düzenleyicidir. Bu listedeki diğer ses düzenleme uygulamalarının çoğu kadar güçlü değil, ancak çok hızlı bir şekilde bir şeyler eklemeniz veya daha sonra bir dosya olarak kaydedip gönderebileceğiniz bazı sesleri kırpmanız gerektiğinde işi halledecektir. bir arkadaşa.

Tüm normal ses formatlarınızı destekler – wav, mp3, vb, ancak buna ek olarak çeşitli video formatlarını da destekler. Yine, bazı temel işlevlere sahip basit bir ses düzenleyicidir. Üstelik, içinde fırınlanmış tüm güçlü araçlara sahip olmadığı için ücretsizdir.

Ücret: Bedava

Android İçin En İyi Ses Düzenleme Uygulaması Hakkında Karar

Gördüğünüz gibi, birçok mükemmel ses düzenleyici uygulaması mevcut. Dışarıda bundan çok daha fazlası var, ancak bunlar bugün elinize alabileceğiniz en iyilerden bazıları. Önerecek bir tane varsa, Voice PRO veya Audio Evolution Mobile Studio’ya bakın- her ikisi de hareket halindeyken bir ses düzenleme stüdyosu kadar rahat ettirecektir.

Yorum yap