Teknoloji

Gözlük Emojisi?️???

Gözlük Emojilerinin Anlamları

?️ Koyu renkli bir çift gözlük resmi, güneş gözlüklerinin emoji sembolüdür. Çoğu zaman birinin havalı veya özel olduğunu ifade etmek için kullanılır, ancak aynı zamanda güneş gözlüğü takma eylemine de atıfta bulunabilir. Güneş Gözlüğü Emoji “Ben iyiyim!” veya “Dışarısı güneşli, bu yüzden güneş gözlüklerimi takıyorum!”

Güneş Gözlüğü Emoji, 2014 yılında ortaya çıktı ve aynı zamanda Güneş Gözlüğü Emojisi olarak da bilinir.

?Platforma bağlı olarak çeşitli çerçevelerle gösterilen numaralı gözlükler.

Gözlük, 2010 yılında “Gözlükler” adı altında Unicode 6.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015’te Emoji 1.0’a eklendi.

?  Çoğu platformda kalın, siyah çerçeveli gözlükler ve gevrek dişlerle gülümseyen sarı bir yüz. Tarihsel olarak Doğu Asyalıları alay eden ırkçı bir karikatür. Bazılarında beyaz bantlı gözlükler var, başka bir inek kinayesi. Gülümseme ve gözlük, platformlar arasında farklılık gösterir.

Anlam değişir, ancak çoğu kez kendini küçümseyen, ancak birisinin inek olduğunu ifade etmenin veya göstermenin olumlu bir yolu olarak kullanılır, yani okuldan modaya, spora, bir şey hakkında son derece teknik, bilgili veya heyecanlı. Ayrıca, gözlükleri veya daha genel olarak onları kullanan birini temsil etmek için kullanılır.

? Güneş Gözlüğüyle Gülen Yüz
Bir çift klasik Wayfarer gibi, siyah güneş gözlüğü takmış, geniş, kapalı bir gülümsemeye sahip sarı bir yüz. Genellikle argo havayı ifade etmek için kullanılır. Kendine güvenen, kaygısız bir tutum veya bir şeyin mükemmel olduğunu da ifade edebilir.

Gözlük Emojileri Kopyala

Kopyalamak istediğiniz gözlük emojisine tıklayın.

Yorum yap

Web Tasarım & Programlama sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin