Teknoloji

Kamera Emojisi? ?

?Fotoğraf Makinesi
Klasik bir kamera, SLR olarak kameralı telefonlardan önce fotoğraf çekiyordu. Genellikle lens ve çalışma kontrolleri ile siyah ve gümüş bir kasa ile tasvir edilir.

Genellikle fotoğrafla ilgili çeşitli içeriklerin yanı sıra bir yükleme, bağlantı veya kredi öncesi gibi bir resim simgesi için kullanılır.

Kamera 2010 yılında Unicode 6.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015 yılında Emoji 1.0’a eklendi.

 

? Flaşlı Fotoğraf Makinesi
Daha karanlık bir sahneyi aydınlatmak için flaşı kapalı olarak gösterilen klasik bir kamera. Satıcılar, çoğu zaman ? Çarpışmaya benzeyen bir ışık patlaması ile ? Kamera ile aynı tasarımı uygular.

Genellikle fotoğrafla ilgili çeşitli içeriklerin yanı sıra bir yükleme, bağlantı veya kredi öncesi gibi bir resim simgesi için kullanılır.

Flash özellikli kamera 2014 yılında Unicode 7.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015 yılında Emoji 1.0’a eklendi.

 

? Film Kamerası
Klasik bir film kamerası. İki takılı film makarası, vizör ve lensin sağa veya sola işaret ettiği siyah bir kamera olarak tasvir edilmiştir.

Yükleme, bağlantı veya kredi öncesinde olduğu gibi, filmler, filmler ve videolarla ilgili çeşitli içeriklerin yanı sıra video için bir simge için yaygın olarak kullanılır. 2017 Emoji Filmi ile ilgili olarak da kullanılabilir.

Film️ Film Projektör ?️ ile karıştırılmamalıdır.

Movie Camera, 2010 yılında Unicode 6.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015 yılında Emoji 1.0’a eklendi.

 

? Video Kamera
1980-90’lı yıllarda ev videolarını çekmek için kullanılan bir video kamera olarak video kamera. Genellikle vizör, kontrol düğmeleri ve mercek sola dönük gri veya siyah bir video kamera olarak gösterilir.

Genel olarak film ve videoyla ilgili çeşitli içeriklerin yanı sıra bir videonun simgesi, bir yükleme, bağlantı veya kredi öncesinde olduğu gibi yaygın olarak kullanılır.

Google’ın tasarımı mavidir ve daha önce bir çevirme ekranına sahiptir. Samsung’un bir mikrofonu vardır.

Video Kamera, 2010 yılında Unicode 6.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015 yılında Emoji 1.0’a eklendi.

Emojileri Kopyala

Yorum yap

Web Tasarım & Programlama sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin