Teknoloji

✉️💌📨🖃🖂 Mektup Emojisi, Zarf Emojisi

✉️ Zarf Emoji Anlamı

Postayla (postayla) bir mektup veya kart göndermek için kullanılan zarfın arkası. Google’ın tasarımı sarı olsa da, genel olarak beyaz olarak tasvir edilmiştir. E-posta dahil olmak üzere posta ve mesajlarla ilgili çeşitli içerik için kullanılır.

Samsung’un tasarımında daha önce ilk M ile basılmış kırmızı, mum bir mühür vardı.

Envelope, 1993’te Unicode 1.1’in bir parçası olarak onaylandı ve 2015’te Emoji 1.0’a eklendi.

💌 Aşk Mektubu Emoji Anlamı

Genellikle beyaz renkte gösterilen ve kırmızı kalp ile mühürlenmiş bir zarfın arkası. Bir aşk mektubu veya notu, sevgililer günü veya sevgi dolu tebrik kartını temsil eder. Genellikle çeşitli duyguları veya sevgi ve mutluluk mesajlarını iletmek için kullanılır.

Microsoft’un zarfı açık, Facebook’un pembesi.

Aşk Mektubu, 2010’da Unicode 6.0’ın bir parçası olarak onaylandı ve 2015’te Emoji 1.0’a eklendi.

📧 E-Posta Emoji Anlamı

E-posta için bir sembol. Büyük harf E (elektronik için) veya @ (at) işareti ile basılmış bir zarfın arkası olarak tasvir edilmiştir. Genellikle bir e-posta adresinden önce bir simge olarak kullanılır.

Zarf genellikle beyazdır (Google’ın sarı tasarımı dışında) ve E veya @, mavidir. Apple ve Google’ın tasarımlarında E harfi, Microsoft ve Samsung’un @ işareti bulunur.

E-Posta, 2010 yılında Unicode 6.0’ın bir parçası olarak “E-Posta Sembolü” adı altında onaylanmış ve 2015 yılında Emoji 1.0’a eklenmiştir.

🖂 Emojisi

‘Zarfın arkası’ emojisi akıllı telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda kullanılabilen özel bir semboldür. Kullanabilmeniz için cihazınızın bu belirli emojiyi desteklemesi gerekir, aksi takdirde emoji görünmeyebilir.

Farklı cihazlar, zarf emojisinin arkasının farklı sürümlerine sahip olabilir. Bu sayfadaki grafik, bu emojinin Android, iOS ve diğer platformlarda nasıl görüntülendiğini gösterir.

 

Diğer Mektup ve Zarf Emojileri

✉✉️📨💌🖃🖄🖂🖅🖆📧

 

Mektup Emojisi Kopyala, Zarf Emojisi Kopyala

Yorum yap